Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 28.6.2019
Nepřítomné třídy012345678910
APE1VVVVVVVVVVVV
APE3UkSUkSUkSUkSUkSUkSUkSUkS
CA2VVVVVVVVVVVVVV
CP1VVVVVVVVVV
CP3UkSUkSUkSUkSUkSUkSUkSUkS
EPO3VVVVVVVVVVVV
IS3VVVVVVVVVVVVVVVV
IS4UkSUkSUkSUkSUkSUkSUkSUkSUkS
ISO1VVVVVVVVVVVVVV
ISO2VVVVVVVVVVVV
OB4UkSUkSUkSUkSUkSUkSUkSUkS
PEP2VVVVVVVVVVVVVV
PG1VVVVVVVVVV
PG2VVVVVVVVVV
PG3VVVVVVVVVVVVVV
PG4UkSUkSUkSUkSUkSUkSUkS
Změny v rozvrzích učitelů:
Klíma Štefan2. hododpadáPSYPG2
Bělková Alena1. hododpadáMATPG1
2. hododpadáMATISO1 (MAT1)
3. hododpadáMATIS3
5. hododpadáMATAPE1
6. hododpadáMATOB4
Benišová Ivana1. hododpadáPPUPG4
2. hododpadáPPUPG4
3. hododpadáCJLPG2
4. hododpadáCJLIS3
5. hododpadáCJLEPO3
Brejtrová Lucie1. hododpadáODVCA2 (Ar)
2. hododpadáODVCA2 (Ar)
3. hododpadáODVCA2 (Ar)
4. hododpadáODVCA2 (Ar)
5. hododpadáODVCA2 (Ar)
6. hododpadáODVCA2 (Ar)
7. hododpadáODVCA2 (Ar)
Dlouhý Marek1. hododpadáTEVPG3
2. hododpadáTEVPG1 (TEV2)
5. hododpadáPTVPG1
8. hododpadáTEVOB4 (Dív)
Dubová Miroslava1. hododpadáODVCP3 (Pr)
2. hododpadáODVCP3 (Pr)
3. hododpadáODVCP3 (Pr)
4. hododpadáODVCP3 (Pr)
5. hododpadáODVCP3 (Pr)
6. hododpadáODVCP3 (Pr)
7. hododpadáODVCP3 (Pr)
Fodorová Martina2. hododpadáHVMPG3
3. hododpadáPPUPG4
4. hododpadáPPUPG4
5. hododpadáHVMPG2
6. hododpadáHHNPG3 (HHN1)
7. hododpadáHHNPG3 (HHN1)
Holubová Michaela1. hododpadáPRAISO2 (IS)
2. hododpadáPRAISO2 (IS)
3. hododpadáPRAISO2 (IS)
4. hododpadáPRAISO2 (IS)
5. hododpadáPRAISO2 (IS)
6. hododpadáOBNEPO3
Hradiská Presová Jitka1. hododpadáCHECP1
3. hododpadáTECAPE1 (PE)
4. hododpadáCHEAPE3
5. hododpadáCHEISO1
Kamenická Jana1. hododpadáODVPEP2 (Pe)
2. hododpadáODVPEP2 (Pe)
3. hododpadáODVPEP2 (Pe)
4. hododpadáODVPEP2 (Pe)
5. hododpadáODVPEP2 (Pe)
6. hododpadáODVPEP2 (Pe)
7. hododpadáODVPEP2 (Pe)
Kosinová Stanislava2. hododpadáANJIS3 (AJ1)
4. hododpadáANJPG2
6. hododpadáANJISO1 (AJ2)
7. hododpadáTEVISO1 (Dív2)
Kozubová Alena2. hododpadáOBPEPO3
3. hododpadáDAEAPE3
5. hododpadáNAKIS3
6. hododpadáEKOAPE3
7. hododpadáUCEOB4
Mincbergerová Alena1. hododpadáODVCP3 (Cu)
2. hododpadáODVCP3 (Cu)
3. hododpadáODVCP3 (Cu)
4. hododpadáODVCP3 (Cu)
5. hododpadáODVCP3 (Cu)
6. hododpadáODVCP3 (Cu)
7. hododpadáODVCP3 (Cu)
Musilová Jana1. hododpadáOBPOB4
2. hododpadáZBOOB4
4. hododpadáOBPISO1 (OB)
Palička Petr2. hododpadáMATISO1 (MAT2)
3. hododpadáMATEPO3
4. hododpadáFYZPG1
5. hododpadáMATPG3
Pištěk Petr1. hododpadáANJEPO3
2. hododpadáANJAPE3
3. hododpadáANJPG1 (TEV1)
4. hododpadáANJPG3
5. hododpadáANJOB4
Pešková Jana1. hododpadáCJLISO1
Povšíková Zuzana2. hododpadáADDCP1 (PR)
5. hododpadáADDCP1 (PR)
Říhová Michaela1. hododpadáANJAPE1
2. hododpadáANJIS3 (AJ2)
3. hododpadáANJPG1 (TEV2)
4. hododpadáANJCP1
6. hododpadáANJISO1 (AJ1)
Runčík Jakub0. hododpadáKNFIS3
1. hododpadáEKOIS3
3. hododpadáMANOB4
4. hododpadáKVSISO1 (IS)
Slezák Petr3. hododpadáEKOISO1
4. hododpadáEKOOB4
5. hododpadáPROAPE3 (Ar)
Zakonovová Gabriela1. hododpadáPTVPG2
2. hododpadáTEVPG1 (TEV1)
3. hododpadáBIEPG3
4. hododpadáTEVEPO3 (Dív)
5. hododpadáPPUPG4
6. hododpadáPPUPG4
7. hododpadáTEVISO1 (Dív1)
Zavřel Petr1. hododpadáOBNAPE3
2. hododpadáODKCP1 (CU)
3. hododpadáPISAPE1 (AR)
4. hododpadáOBNAPE1
5. hododpadáSURAPE3 (Pe)
6. hododpadáSTZAPE1 (PE)
Zítková Kateřina1. hododpadáODVISO2 (OB)
2. hododpadáODVISO2 (OB)
3. hododpadáODVISO2 (OB)
4. hododpadáODVISO2 (OB)
5. hododpadáODVISO2 (OB)
6. hododpadáODVISO2 (OB)
Žitná Jolana2. hododpadáBIEAPE1
3. hododpadáBIECP1
6. hododpadáNEJPG3 (NJ)+
7. hododpadáNEJPG3 (NJ)+
Karešová Petra1. hododpadáODVCA2 (Cu)
2. hododpadáODVCA2 (Cu)
3. hododpadáODVCA2 (Cu)
4. hododpadáODVCA2 (Cu)
5. hododpadáODVCA2 (Cu)
6. hododpadáODVCA2 (Cu)
7. hododpadáODVCA2 (Cu)
Rudavská Denisa1. hododpadáODVPEP2 (Pr)
2. hododpadáODVPEP2 (Pr)
3. hododpadáODVPEP2 (Pr)
4. hododpadáODVPEP2 (Pr)
5. hododpadáODVPEP2 (Pr)
6. hododpadáODVPEP2 (Pr)
7. hododpadáODVPEP2 (Pr)
Zaplatílková Pavla1. hododpadáPRAIS4
2. hododpadáPRAIS4
3. hododpadáPRAIS4
4. hododpadáPRAIS4
5. hododpadáPRAIS4
Změny v rozvrzích tříd:
APE11.-6. hod Vydávání vysvědčení
APE31.-8. hod Ukončení studia
CA21.-7. hod Vydávání vysvědčení
CP11.-5. hod Vydávání vysvědčení
CP31.-8. hod Ukončení studia
EPO31.-6. hod Vydávání vysvědčení
IS30.-7. hod Vydávání vysvědčení
IS41.-9. hod Ukončení studia
ISO11.-7. hod Vydávání vysvědčení
ISO21.-6. hod Vydávání vysvědčení
OB41.-8. hod Ukončení studia
PEP21.-7. hod Vydávání vysvědčení
PG11.-5. hod Vydávání vysvědčení
PG21.-5. hod Vydávání vysvědčení
PG31.-7. hod Vydávání vysvědčení
PG41.-7. hod Ukončení studia